ВуличнийHighlightsЛоготиптеатр

Наш Facebook Наш Instagram УкраїнськоюEnglish versionPolska
Ліхтар

 

Контакти
Костюми
Номери
Вистави
Головна

Вистави та проекти

Вулична вистава
Маскарад (Korowód tańca)

Антре Антре Антре
Антре Антре Антре

Вистава "Маскарад" (або "Korowód tańca") покаже незабутню подорож карнавалами світу. Яскраве та запальне вуличне дійство з танцями на ходулях, захоплюючими трюками, комедійними сценами та безпосереднім спілкуванням з глядачами надовго запам'ятається і дорослим, і дітям. Дивовижна Венеція та пристрасна Іспанія, французький Канкан та американський Дикий Захід, навіть бразильська Самба і український Гопак стануть частинкою цієї подорожі. Величезна кількість чудових маскарадних костюмів, весела музика і море гарного настрою і позитиву!

Тривалість - 55 хвилин

 

Серце Арлекіна


Серце Арлекіна Київського вуличного театру "Хайлайтс" - наша нова вистава. Головний герой у пошуках свого кохання потрапляє у найдивовижніші ситуації

10 учасників

Тривалість - 60 хвилин

Парад барабанщиків на ходулях


Парад барабанщиків на ходулях Київського вуличного театру "Хайлайтс" - весело, жваво і дуже гучно!!! Це яскраве вуличне видовище із запальними ритмами та карколомними трюками на ходулях. Нас почує півміста)))

5-8 учасників

Тривалість - 30-60 хвилин

Венеціанський парад


Венеціанський парад на ходулях Київського вуличного театру "Хайлайтс" - це дивовижні яскраві костюми, витончені рухи і загадкові карнавальні маски. Вишуканість та краса.

5-8 учасників

Тривалість - 30-60 хвилин

Вулична вистава
Весела історія Царівни-Несміяни


Вулична вистава "Весела історія Царівни-Несміяни" Київського вуличного театру "Хайлайтс" - це яскарве масштабне видовище для дітей і дорослих. Наші глядачі можуть самі доторкнутися до Казки, розсмішити Царівну-Несміяну, привітатися з триголовим Змієм Гориничем, поганятися за Ізбушкою на курячих ніжках та почаклувати разом з веселою Бабою Ягою. І це все з веселими танцями, фокусами і трюками)))!

Тривалість - 50 хвилин

Дитяча програма
Казкові пригоди Веселунки


"Казкові пригоди Веселунки" - яскрава програма для дітей з дивовижними танцями на ходулях, веселою музикою і прекрасними костюмами. Але найголовніше, це чудова нагода для дітей долучитися до Казки. Всі глядачі зможуть допомогти головній героїні Веселунці оживити її іграшки, погратися з Велетнями у різноманітні ігри, пострибати через скакалку та сфотографуватися з казковими персонажами. До дітей навіть завітає Баба Яга зі своєю "Рухомістю" на курячих ніжках. Захоплення, радість і веселий дитячий сміх гарантовано!

Тривалість - 45 хвилин

День Незалежності 2013

Шоу Х-Фактор

Королева КПІ

Матч усіх зірок Суперліги

Шоу "Мій зможе"

Замовити виставу на ходулях

Бажаєте незабутніх вражень? Шукаєте яскраву фішку для свого заходу? Є чудове рішення! Можна просто замовити виставу вуличного театру на ходулях. Просто візьміть слухавку та наберіть нас.
Якщо Ви хочете побачити незвичайне поєднання яскравого видовища і театральної постановки, безлічі барвистих ходулістів та веселого спілкування з глядачами. Тоді ми можемо запропонувати вам замовити виставу театру на ходулях Highlights! Це оригінально, це весело, це завжди розвеселить ваших дітей, а дорослим допоможе пірнути в атмосферу казки, про яку багато-хто вже давно забув.
І що потрібно, щоб замовити виставу нашого театру на ходулях? Все дуже просто!! Подзвоніть нам! Ми домовимось абсолютно про все! Зручне для вас місце і час! Тривалість і тематика вистави! Казка для вашого оточення всього за один дзвінок!

Замовити виставу на ходулях

Яндекс.Метрика